Neden Turkish Business Platform'a katılmalıyım?

Dünyanın her yerinde, Firmanızı ve ürünlerinizi tanıtmanın en iyi yolu.

 1. www.turkishbusinessplatform.com” ile firmanızı ve ürünlerinizi farklı dillerde, detaylı olarak anlatabilir, video ve resimlerle sunumunuzu destekleyebilirsiniz.
 2. www.turkishbusinessplatform.com” ile Dünyanın her yerinden potansiyel alıcılar, firmanızla ilgili gerekli tüm bilgilere ve belgelere tek bir sanal çatı altında ulaşabilirler.
 3. www.turkishbusinessplatform.com” ile firma olarak, “onaylanmış firma” statüsüyle, potansiyel alıcılarla güvene dayalı bir iş ilişkisi başlatabilir, satış sürecini hızlandırabilirsiniz.

Dünya çapında, alıcılarla hızlı ve düşük maliyetle iletişim kurmanın en uygun yolu.

 1. www.turkishbusinessplatform.com” ile ücretsiz mesajlaşabilir, dosyalarınızı paylaşabilirsiniz.
 2. www.turkishbusinessplatform.com” ile ithalatçılarla online iletişim kurabilirsiniz.

Dünyanın her yerinde, en düşük maliyetle pazarı çeşitlendirmenin en uygun yolu.

 1. www.turkishbusinessplatform.com” ile çok düşük maliyetlerle dünyanın her yerine ulaşabilir, pazarınızı çeşitlendirebilir, rekabet avantajı elde edebilirsiniz.
 2. www.turkishbusinessplatform.com” sonuç odaklı, risksiz, yüksek sinerjiye sahip, pratik bir “pazarlamada kümelenme” girişimidir.

“www.turkishbusinessplatform.com” ile ülkemizle iş yapmak daha kolay olacak.

 1. www.turkishbusinessplatform.com” ziyaretçileri ülkemizle ilgili gerekli birçok bilgiye tek çatı altında ulaşabilir, uçak, otel rezervasyonu yapabilirler.
 2. www.turkishbusinessplatform.com” ile dünyanın her yerinden ziyaretçiler, üye firmaların lokasyon ve mesafe bilgilerine ulaşabilirler.
 3. www.turkishbusinessplatform.com” üzerinden üyeler, dış ticaretle ilgili birçok bilgiye ulaşabilirler, uzmanlara soru sorabilirler.
 4. www.turkishbusinessplatform.com” ile mevcut işiniz veya projeleriniz için dünyanın her yerinden ortak bulabilir veya diğer ülkelerdeki projelere ortaklık teklifinde bulunabilirsiniz.

Ticaret Bakanlığı desteği
       TurkishBusinessPlatform.com, T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından KDV dahil üyelik bedelinin 

% 70’i oranında desteklenmektedir.  


0My Basket